Eskişehir vinç kiralama rehberinde Eskişehir vinç firmalarının bilgileri yer almaktadır. Sepetli vinç, mobil vinç çeşitleri kiralık vinç Eskişehirde.

Can Lojistik Vinç Kiralama İletişim

 • Adres: 71 Evler Mahallesi Özverler Sokak No: 1 (Can Lojistik Vinç Garajı) / ESKİŞEHİR
 • Telefon: 0222 217 17 69
 • Gsm: 0533 201 32 02
 • Web: www.canlojistikvinc.com.tr

Can Lojistik Vinç Kiralama Hakkında

Can Lojistik Vinç yılların verdiği tecrübesini bilgi birikimi, titiz çalışma anlayışı ve iş güvenliğine verdiği önem ile birleştirerek Eskişehir vinç sektöründe akıllara gelen ilk firma olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Vinç kiralama çok geniş bir alanda birçok firmanın hizmete ihtiyaç duyduğu bir sektördür. Onlarca temel sektör Eskişehir vinç firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Can Lojistik Vinç; mobil vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, hiab vinç kiralama, vinçli nakliye, platform kiralama, ağır nakliyat, proje taşımacılığı ve uluslararası taşımacılık gibi sektörlerde güçlü iş ortağınız olarak çalışmalarını sürdürmektedir ve sizlere hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

 

 

Eskişehir vinç firmaları arasından geniş araç parkurumuzun yanı sıra yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Müşterilerimizle hızlı ve problemsiz bir şekilde çalışmayı ilke edinen firmamız makul seviyedeki vinç kiralama fiyatları ile saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralık vinç işlerinizde güçlü çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Eskişehir vinç kiralama fiyatları genellikle talep edilen vinç özelliklerine ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir.

 

İnşaat sektörünün büyümesiyle birlikte bu büyümeden en fazla pay alan yan sektörlerden biri de inşaatların vazgeçilmez araçlarını tedarik eden Eskişehir vinç kiralama sektörü oldu. İnşaatların yanı sıra sanayiden, hizmet sektörüne kadar birçok alanda mobil vinçlerin kullanıldığını görebilirsiniz. Farklı kapasite ve yüksekliklerdeki vinç parkuru ile Eskişehir mobil vinç kiralama hizmetini sunan Can Lojistik Vinç bir telefon uzağınızda.

Can Lojistik Vinç Kiralama Kiralık Vinçler

30 Ton Çift Kırma 40 Metre Kiralık Vinç Eskişehir

30 Ton Çift Kırma Kiralık Vinç

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 30 TON ÇİFT KIRMA BOM – FORD CARGO 3230 – 40 METRE 

 

Hemen Ara Detaylar
30 Ton Çift Kırma 38 Metre Vinç Kiralama Eskişehir

30 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 30 TON ÇİFT KIRMA BOM – FORD CARGO – 38 METRE

 

Hemen Ara Detaylar
30 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

30 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 30 TON ÇİFT KIRMA – 2521 MERCEDES- 36 METRE

Hemen Ara Detaylar
30 Ton 37 Metre Vinç Kiralama Eskişehir

30 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 30 TON VİNÇ – MERCEDES AXOR 2523 – 37 METRE 

 

Hemen Ara Detaylar
35 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

35 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 35 TON ÇİFT KIRMA – FORD CARGO 3232 S – HİDROKON BOM – 40 METRE VİNÇ

 

Hemen Ara Detaylar
35 Ton 32 Metre Vinç Kiralama Eskişehir

35 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 35 TON BOM – VOLVO F 12 – 32 METRE

 

 

Hemen Ara Detaylar
35 Ton Vinç Kiralama

35 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 35 TON VİNÇ – HİDROKON – 40 METRE 

 

Hemen Ara Detaylar
45 Ton Vinç Kiralama Eskişehir

45 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 45 TON BOM – FORD CARGO 3232 S – WORD POWER ERKİN – 46 METRE

Hemen Ara Detaylar
50 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

50 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 50 TON ÇİFT KIRMA BOM – FORD CARGO 3232 S WORD – POWER ERKİN – 50 METRE

 

Hemen Ara Detaylar
65 Ton 49 Metre Vinç Kiralama Eskişehir

65 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 65 TON BOM – FORD – ERKİN – 49 METRE

 

Hemen Ara Detaylar
75 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

75 Ton Çift Kırma Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 75 TON ÇİFT KIRMA VİNÇ – VOLVO – HİDROKON – 52 METRE

 

Hemen Ara Detaylar
80 Ton 54 Metre Vinç Kiralama Eskişehir

80 Ton Vinç Kiralama

Can Lojistik’ten Kiralık Vinç – 80 TON BOM – VOLVO – 54 METRE VİNÇ

 

Hemen Ara Detaylar

6.232 Kez Görüntülendi

Can Lojistik Vinç Kiralama Yorumlar

“Can Lojistik Vinç Kiralama” için 2 cevap

 1. KARİYER BAŞLANGICIM CAN LOJİSTİK VİNÇ KİRALAMA FİRMASI dedi ki:

  Yaşamış olduğum şehir İzmir’i bırakıp üniversite eğitimim için Eskişehir’e yerleşeli yaklaşık 3 ay olmuştu. Amacım lojistik sektöründe alaylı bir vinç operatörü olmak yerine son teknoloji, teknik bilgileri ve en önemlisi Eskişehir Vinç kiralama ve lojistik piyasasındaki en ince ayrıntıları ile öncelikle okulunu okuyarak aynı zamanda lojistik hizmet veren firmalarda bulunarak kendimi geliştirip, bu sektöre vinç operatörü olarak başlayıp ilerleyen zamanlarda lojistik piyasasında yönetici pozisyonuna kadar yükselmek küçüklüğümden beri kurmuş olduğum en büyük hayalimdi.

  Hayalimi gerçekleştirmem için karşıma çıkan en büyük zorluk olan üniversite sınavını kazanmış, kendimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi çatısı altında bulmuştum. Lojistik bölümü okumak istediğim bir bölüm olduğu için Eskişehir’e geldiğim günden beri keyfim gayet yerindeydi. 1. sınıf olmanın ve üniversiteye yeni başlangıç yapmanın heyecanını yaşıyor başka bir deyişle üniversite şehri olan Eskişehir’in tadını çıkartıyordum.

  Ancak bu keyifli günler yaklaşık 3 ay kadar sürdü. Çünkü artık bu şehre neden geldiğimi ve neler yapmak istediğimi bildiğim için, her günüm eğlence ve gezme amaçlı geçemezdi. Yakında sınavlarımız başlayacak ve en kötüsü bir gün bu okul hayatı bitecek ve gerçek hayatla yüzleşecektim. Kendimi toparladım ve okuduğum lojistik bölümü ile ilgili kendimi geliştirerek mezun olduğumda belli bir alt yapıya sahip olarak çok daha kaliteli işler bulabileceğimi düşündüm. Eskişehir’in sanayi şehri olduğunu düşünerek Eskişehir Vinç Kiralama Firmaları ve ismi duyulmuş lojistik firmalarını araştırmaya başladım. Amacım bir yandan İngilizcemi geliştirmek bir yandan okuldaki sınavlarıma çalışmak bir yandan ise gerçek hayatta lojistik işleri nasıl yapılıyor öğrenmekti. Çünkü okulda aldığım eğitim sahaya çıktığımda hiçbir zaman yeterli gelmeyeceğinin farkına vararak kendimi geliştirmek için Eskişehir Vinç Kiralama Firmalarını aramaya başladım. İlk gün 4 telefon görüşmem oldu. Aradığım firmalar öğrenci olduğumu anladıkları anda ya telefonu yüzüme kapattılar yada okulunu bitir öyle gel dediler. Oysa okul bittikten sonra benim için çok geç olabilirdi. Eskişehirde Vinç Kiralama yapan firmalardan birinde 1 gün geçirmek bile bana çok büyük tecrübe kazandıracaktı. Sonuçta ben onlardan part time bir iş istemiyor, bu sektörde işler nasıl yürüyor birebir görmek istiyordum.

  1 Hafta boyunca günde 2-3 telefon görüşmesi yaparak Eskişehir Lojistik Firmalarını alt üst ettim. Ancak maalesef olumlu bir geri dönüş alamadım. Herkes yoğun, herkesin çok işi vardı. Tecrübesiz bir öğrenci ile uğraşmak istemiyorlar, beni sadece vakit kaybı olarak görüyorlardı. Umudumu tam kaybettiğim sırada cuma günü ders bitimi telefonuma baktım ve tanımadığım bir numaradan çağrı geldiğini gördüm. Bazı vinç kiralama firmalarına mail atmıştım belki bu firmalardan biri olur umuduyla gelen çağrıyı aradım. Gerçekten de gelen çağrı mail atmış olduğum “CAN LOJİSTİK” firmasından gelmişti. Beni görüşmeye çağırdılar ve bu sektör ile ilgili merak ettiklerimi ilk ağızdan anlatarak bana yardımcı olmak istediklerini söylediler.

  Zor olsa da gençlere değer veren ve gençleri gelecek olan gören bir Eskişehir Vinç Kiralama firması olan “CAN LOJİSTİK VİNÇ ” isteğime karşılık vermiş olup bana pazartesi günü için okul sonrasına randevu verdiler. Bu kadar çok uğraştıktan sonra başarmak beni çok mutlu etmişti. Ama her şey daha yeni başlıyordu. Gittiğimde neler soracağımı, hangi konulara yöneleceğimi, bu sektörde en hızlı nasıl ilerleyeceğim ile ilgili aklıma takılan tüm soruları bir kağıda güzelce yazdım ve pazartesi günü için hafta sonu güzelce hazırlandım.

  Pazar gecesi bir türlü uyku tutmadı geç olsada bir şekilde uyudum ve okuluma gittim. Dersler bittikten sonra hızlı bir şekilde otobüs durağına gittim çünkü “CAN LOJİSTİK VİNÇ KİRALAMA” firmasının yeri 71 Evler’in olduğu bölgede bulunuyor. Bende ancak 2 araç değiştirerek buraya gidebilecektim. Hızlı bir şekilde yola çıktım ve Allahtan toplu taşıma araçları çok bekletmeden geldiler ve sonunda firmaya ulaştım. Hayatımda yaşadığım en büyük heyecanlardan biriydi. Aslında korkulacak veya çekinilecek bir şey yoktu ancak hiçbir firmanın benimle ilgilenmemesinden sonra karşıma çıkan tek fırsat olduğu için benim için çok daha değerli bir firma olmuştu.

  Firmaya girmeden bulunduğu yerdeki çeşitli vinçleri gördüm ve çok şaşırdım. Çünkü hayatımda hiç vinç kiralama firmasına gelmemiştim. Araç parkuru denilen yerde bir süre vinçleri uzaktan inceledim ve firmaya girdim. Açıkçası tahmin ettiğimden çok daha büyük bir ilgi ve özenle karşılaştım. Sonuçta firmanın benle bir çıkar ilişkisi yoktu ve ben sadece lojistik bölümü okuyan bir öğrenciydim. Görmüş olduğum ilgi beni çok mutlu etti ve “CAN LOJİSTİK” firmasına karşı çok yoğun bir sempati duymaya başladım. Adeta yarın gel işe başla deseler şartları bile sormadan işe başlayacak kıvama gelmiştim 🙂

  Firma yöneticisi İSKENDER CAN beni araç parkuru bölümüne götürerek vinç çeşitleri hakkında bilgi verdi. Önceden görüp bir anlam veremediğim vinçlerin isimlerini öğreniyor, aynı zamanda hangi sektörde hangi vinç daha çok kullanılıyor ayrıntıları ile öğrenmiş oluyordum. Örneğin mobil vinç diye bir şey varmış. İlk duyduğumda telefonla ilgili bir vinç uygulaması zannetsemde sonradan ne işe yaradığını tam olarak öğrenmiş oldum:) Elektrik direklerine ulaşmak için kullanılan vince ise sepet vinç denildiğini öğrendim. Kısacası Eskişehir Vinç Kiralama sektörü tek bir başlık altında değil Eskişehir Mobil Vinç Kiralama veya Eskişehir Sepetli Vinç Kiralama gibi alt kategorilerde incelenmesi gerekiyormuş. Çünkü bu vinçlerin yapmış oldukları işler tamamen farklı sektörlere hitap ediyor.

  Firma yöneticisi İskender Can vinç çeşitlerini anlattıktan sonra ofise girdik ve nescafe içerken bu sektörün pazarlama süreci hakkında sohbet ettik. Anladığım en net olay okulda öğrendiğim bilgiler ile asla iyi bir konumda bu sektöre başlayamayacağım oldu.
  ”CAN LOJİSTİK VİNÇ ” firmasında öğrenmiş olduğum ve yaşamış olduğum tecrübe benim için altın değerinde oldu. Eskişehir Vinç Kiralama Firmaları arasında işini bu kadar özenli yapan ve gençlere bu sektörü sevdirmeyi amaç edinmiş olan bu firmada bulunmak beni çok mutlu etti. Firma yetkililerinin ve özelliklede İskender Can’ın lojistik sektörü için gençlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka onların Eskişehir’in En İyi Vinç Kiralama firması olduğunun göstergesi. Firmadan ayrılırken aklımdaki tek düşünce acaba mezun olduktan sonra bir gün bu firmada çalışabilir miyim? Oldu.

 2. İskender Can (Firma Yetkilisi) dedi ki:

  Eskişehir vinç kiralama hizmetinde Can Lojistik Vinç Eskişehir ilinde en çok tercih edilen şirkettir. Can Lojistik; daha geniş platformlara, daha geniş hacmiyle, daha sağlam hizmet etmek için filosuna her geçen gün yeni bir araç ve vinç katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir