Eskişehir vinç kiralama rehberinde Eskişehir vinç firmalarının bilgileri yer almaktadır. Sepetli vinç, mobil vinç çeşitleri kiralık vinç Eskişehirde.

Eskişehir Vinç Kiralama Firmaları

Eskişehir Vinç Kiralama Firmaları Hakkında

Eskişehir vinç kiralama firmaları, insan gücünün yetersiz kaldığı ve bir makineye ihtiyaç duyduğu, tonajlı eşyaların kaldırılması ve aşırı yüksekte olan inşaat katlarında rahat hareket edebilmek amacıyla vinç kiralayan firmalardır.


Vinç makine; paletli vinç, liman vinci, teleskobik vinç, mobil vinçler, kule vinç ve Hi-up olarak birçok çeşide sahiptir. Vinç çalışma prensibi, yüksek basınçlı yağ üreten motorun dönüş gücüne dayanmaktadır. Hidrolik depoda bulunan motor, dönüş gücüne dayanarak aktarma organlarda basınçlı yağın hidrolik pistonun içinde gidiş-dönüş tekrarlamaları ile hareket eder. Daha sonra kaldıraç levyesi harekete geçerek pistona dağıtılan yağ basın sağlar ve bomlara verilen basınçla vinç hareket işlemleri gerçekleşir.

Vinç kiralamak için öncelikle ihtiyacınız olan vinci tanımanız gerekmektedir. Sektörel bazda en çok kullanılan vinç çeşitleri şunlardır:

 

Paletli Vinç Kiralama

 

Özellikle liman ve fabrikalarda kullanımları tercih edilir. Fabrika ya da liman sahalarında, saha içi depolama ve bulunan yükü başka bir lokasyona taşıma amacı güderler. Bu vinç mekanizması sabit olmak yerine bir palet üzerinde ileri- geri hareketlerle işlev gören tarzdadır. Önceliği yumuşak zemin ve taş ocakları gibi yerlerde hizmet olur.

 

Liman Vinci Kiralama

 

Bu tipteki vinçler kompakt tasarımlarıyla ortaya çıkarlar ve liman bölgelerinde kullanılırlar. Limanlarda ve koyterner terminallerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmıştırlar. Liman vinci esnek ve güçlü kargo elleçme donanımı olarak nitelendirilebilir.

 

Teleskobik Vinç Kiralama

 

Teleskobik vinçler hem düşey hem yatay hareketlerde bulunabilmektedir. Bu, en önemli avantajlarından sayılabilir. Her türlü hareketi sayesinde bir objenin yerini kolayca değiştirme işlemi için kullanılırlar. Bu özelliği ağır, kaldırılması güç makinelerin zemin içinden çıkartılmasında da kullanılır.

 

Mobil Vinç Kiralama

 

Bir tekerlek ya da bir palet üzerinde hareket eden vinçlerdir. Seyyar bir şekilde yerlerini kolayca değiştirebilirler. Bu vinçler piyasada özel olarak üretilirler. Tır-iş makinesi birleşimi bir görüntü ile farklı bir kombinasyona sahiptir.

 

Kule Vinç Kiralama

 

Şantiye alanlarındaki malzemeleri kolayca bir alandan diğerine taşımak amacıyla üretilen vinçlerdir. Şantiye devasa ve hayranlık uyandırıcı bir görüntüye sahiptirler. Kule görünümünden dolayı bu ismi almışlarıdır ve tepeli ve tepesiz olmak üzere iki çeşidir mevcuttur.

 

Hi-up Vinç Kiralama

 

Hi-up vinç aslında bir hidrolik vinç türüdür. Çok tekerlekli devasa kamyonlar üzerinde çalışırlar. Taşınabilir olmaları dar alanlarda iyi hizmet sunmasına olanak tanır. Yüksek kapasiteli bir iş tercihinde hi-up’lar ilk akla gelen vinç türlerindendir. Bu vinç türleri uzatma durumlarına göre kırmalı ve çift kırmalı olarak iki ayrımda incelenebilir.

 

Eskişehir Vinç Kiralama

 

Firmamızdaki donanımlı araçlar ve eğitimli personellerle adres bilgisi olarak ilettiğiniz hedefe ulaşıp sizi ağır ve uğraştırıcı işlerden kurtarabilmekteyiz. En dar alanlarda bile rahat çalışma imkanları oluşturarak müşterilerimize yardımcı olmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Her türlü vinç kiralama işlemleri için sitemizdeki iletişim kanallarından yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.

Vinç kiralama hizmetlerinde müşterinin bilmesi gereken işlem adımları şunlar olmaktadır:

1. Müşteri, firmamıza sitedeki iletişim bilgilerinden arayarak müşteri temsilcisine sağlıklı bir iletişim kurmak için bağlanmalıdır.
2. Kiralık vinç ne kaldıracak yani yük ağırlığı ne olacak hakkında detaylı bilgi verilmelidir. Kiralama işlemlerinde malzemenin cinsi önemli yer tutmaktadır. Bu işlem sayesinde uygun vinç kriterlerine sahip vinç aracı, işinizi sorunsuz bir şekilde halledecektir.

 

Eskişehir Vinç Kiralama Fiyatları

 

Eskişehir vinç kiralama firmaları arasından firmamız sizin için ekonomik, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Fiyatlandırmalar vinç çeşidine göre ve oluşabilecek masrafa, kullanılan süreye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sabit bir fiyatlandırma yapılması mümkün değildir. Tahmini bir fiyatlandırma için biz arayarak irtibatta olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aklınızda kalan soruları giderecektir.

2.044 Kez Görüntülendi

Eskişehir Vinç Kiralama Firmaları Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir