Eskişehir vinç kiralama rehberinde Eskişehir vinç firmalarının bilgileri yer almaktadır. Sepetli vinç, mobil vinç çeşitleri kiralık vinç Eskişehirde.

Fatih Vinç

Fatih Vinç İletişim

  • Adres: Estim Toptancılar Sitesi A blok No :15/ESKİŞEHİR
  • Gsm: 0 546 518 75 72

Fatih Vinç Hakkında

1985 yılında Aydın Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

Fatih Vinç İletişim İçin Tıklayın!

Ve son olarak Gebze bölgesindeki çalışmaları ile kısa sürede sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz ve operatörlerimiz ,son teknolojik donanıma sahip araçlarımız ile 0 – 400 ton arası yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleri sunmaktadır.Kiralık  2. el vinç ve vinçli araçlar ile kurtarma hizmetleri de vermekteyiz.

 

Fatih Vinç, küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızdakarşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.

Fatih Vinç Foto Galeri

Fatih Vinç Fatih Vinç
Fatih Vinç Fatih Vinç
Fatih Vinç Fatih Vinç
Fatih Vinç Fatih Vinç

3.951 Kez Görüntülendi

Fatih Vinç Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir