Fatih Vinç
456 Görüntülenme

1985 yılında Aydın Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

Fatih Vinç İletişim İçin Tıklayın!

Ve son olarak Gebze bölgesindeki çalışmaları ile kısa sürede sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz ve operatörlerimiz ,son teknolojik donanıma sahip araçlarımız ile 0 – 400 ton arası yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleri sunmaktadır.Kiralık  2. el vinç ve vinçli araçlar ile kurtarma hizmetleri de vermekteyiz.

 

Fatih Vinç, küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızdakarşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.

 

Adres : Estim Toptancılar Sitesi A blok No :15/ESKİŞEHİR

GSM : 0 546 518 75 72

Fatih Vinç

Fatih Vinç Fatih Vinç Fatih Vinç

 

eskişehir vinç, fatih vinç eskişehir, eskişehir vinç kiralama firmaları, vinç eskişehir, eskişehirde vinç, eskişehir sepetli vinç, eskişehir vinç kiralama, eskişehir mobil vinç, eskişehir hiab vinç, eskişehir kiralık vinç firmaları, vinç kiralama eskişehir, eskişehir vinç kiralama fiyatları

 

[sgmb id=”5″]

 

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Etiketler: , , , , , , , , , , ,