Başak Vinç İşletmeciliği
549 Görüntülenme

Eskişehir Başak Vinç İşletmeciliği kiralama hizmetleri olarak kiralık vinç, sepetli vinç kiralama, forklift kiralama, oto kurtarma ve platform kiralama hizmetleri ile yanınızdayız.

Başak Vinç İşletmeciliği İletişim İçin Tıklayınız!

Eskişehir’de vinç kiralama sektöründe lider firma firmamız, müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş ehliyetli profesyonel personeliyle Türkiye’nin önde gelen şahıs ve firmalarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

 

 

 

Dünyanın ve ülkemizin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışırken, amatör ruhumuzu ve duruşumuzu koruyarak, makina parkımızı yenileyerek ve büyüterek faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Bütün bu hikâye sürecinde; öncellikle bizi tercih eden müşterilerimiz, personelimiz ve kurucu ortaklarımızın emeği ve desteği küçümsenemez. Gücümüzü oluşturan bu emek ve destekle uzun yıllar sizlere hizmet ederek hikâyemizi sürdüreceğimize inanıyoruz.

 

Hizmetler:

  • Vinç
  • Döner Vinç
  • 30 Tonluk Hiyap

 

 

Eskişehir Başak Vinç İşletmeciliği  İletişim Bilgileri:

 

Adres: Teksan Sanayi Sitesi J-4 Blok Alt Kat No:2 / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 228 16 04

Ev Tel: 0222 227 79 85

Gsm: 0532 682 07 15 – 0536 886 92 72 – 0538 292 09 26

 

Başak Vinç İşletmeciliği Başak Vinç İşletmeciliği Başak Vinç İşletmeciliği

 

 eskişehir başak vinç işletmeciliği, başak vinç işletmeciliği eskişehir, başak vinç işletmeciliği, eskişehir vinç, vinç eskişehir, eskişehir döner vinç, döner vinç eskişehir, eskişehir 30 tonluk hiyap, 30 tonluk hiyap eskişehir, eskişehir hiyap, eskişehir vinç hizmetleri, eskişehir hiyap hizmetleri, eskişehir vinç firmaları, eskişehir vinç şirketleri, eskişehir vinçci, eskişehir vinç kiralama, vinç kiralama eskişehir, eskişehir vinç kiralama fiyatları, eskişehirde vinç

0 Yorum

 

Yorum yaz

  

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,