Eskişehir vinç kiralama rehberinde Eskişehir vinç firmalarının bilgileri yer almaktadır. Sepetli vinç, mobil vinç çeşitleri kiralık vinç Eskişehirde.

Hiyap Vinç Nedir?

Hiyap Vinç Nedir? Hakkında

Hiyap Vinç, en az 6 en çok 12 tekerli bir kamyonun üzerine yerleştirilmiş, kamyonun üstünde sabit çalışan vinç, hidrolik sistemin adıdır.  Hiyap vinç, başka vinç modellerine göre birçok artıya sahiptir. Bunlardan bir tanesi de kamyonun arkasına monte edilebildiği için mobil olarak kullanılıp masrafsız bir şekilde taşınabilir.

 

Eskişehir vinç kiralama firmaları arasında sıklıkla kullanılan Hiab Vinç, çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. İnşaat sektöründen, tır, traktör ve hatta gemilere kadar birçok farklı sektörde epey tercih edilir.

 

Hiyap vinç, diğer vinçlere göre pratik bir şekilde istenilen yere taşınabilmesi, kullanım açısından kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen vinçlerden bir tanesidir. En az 6 tekerlekli kamyonlardan en çok 12 tekerleklilere kadar kullanılabilir.

 

Tek kırmalı veya çift kırmalı olmak üzere iki çeşidi vardır.

3 tondan başlayarak tam 150 ton ağırlığa çıkabilirler.

Açık alanlarda, inşaatlarda, yüksek tavanlı binalarda, reklam panolarının, büyük panoların değiştirilmesi ve takılmasında Hiyap Vinç rahatlıkla kullanılır.

2.376 Kez Görüntülendi

Hiyap Vinç Nedir? Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir