Eskişehir vinç kiralama rehberinde Eskişehir vinç firmalarının bilgileri yer almaktadır. Sepetli vinç, mobil vinç çeşitleri kiralık vinç Eskişehirde.

Etiket: eskişehir vinç kiralama firmaları

Çift Kırma Vinç Nedir?

Çift Kırmalı vinç, Eskişehir vinç kiralama firmaları arasında en çok kullanılan vinç modelidir. 25 ton ve üzeri ağırlıktaki vinçler çift kırma vinç olarak üretilir.

 

Çift kırma hiyap vinçler yüksek çatılardan malzeme alma veya malzemeyi oraya çıkarmak için, yatayda da diğer makinelerin ulaşamayacağı alanlara malzeme götürmek için kullanılır. 2. Kırma grubunun 1. Grubun aksine farklı tarafa gidebilmesi ve tek kırmalı vince göre daha uzak mesafelere erişebilmesi, Çift kırmalının tercih edilmesini sağlamıştır.

 

Eskişehir vinç kiralama fiyatları açısından düşünüldüğünde yüksek mesafelere fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmesi, taşıma masrafının olmaması, tek bir araçta değil kamyon, TIR, traktör gibi birçok araçta uygulanabilmesi çift kırma hiab vinçleri daha da popülerleştirmiştir.

(0) İncele

Hiyap Vinç Nedir?

Hiyap Vinç, en az 6 en çok 12 tekerli bir kamyonun üzerine yerleştirilmiş, kamyonun üstünde sabit çalışan vinç, hidrolik sistemin adıdır.  Hiyap vinç, başka vinç modellerine göre birçok artıya sahiptir. Bunlardan bir tanesi de kamyonun arkasına monte edilebildiği için mobil olarak kullanılıp masrafsız bir şekilde taşınabilir.

 

Eskişehir vinç kiralama firmaları arasında sıklıkla kullanılan Hiab Vinç, çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. İnşaat sektöründen, tır, traktör ve hatta gemilere kadar birçok farklı sektörde epey tercih edilir.

 

Hiyap vinç, diğer vinçlere göre pratik bir şekilde istenilen yere taşınabilmesi, kullanım açısından kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen vinçlerden bir tanesidir. En az 6 tekerlekli kamyonlardan en çok 12 tekerleklilere kadar kullanılabilir.

 

Tek kırmalı veya çift kırmalı olmak üzere iki çeşidi vardır.

3 tondan başlayarak tam 150 ton ağırlığa çıkabilirler.

Açık alanlarda, inşaatlarda, yüksek tavanlı binalarda, reklam panolarının, büyük panoların değiştirilmesi ve takılmasında Hiyap Vinç rahatlıkla kullanılır.

(0) İncele
Şahinler Vinç

Şahinler Vinç

2002 yılında geniş iş makinesi parkuru ile hizmet vereye başlayan  Şahinler Vinç; Türkiye genelinde vinç kiralama hizmeti, yükleme, boşaltma, nakliye, montaj hizmetleri sunmaktadır. 

(0) İncele
Güleçler Vinç

Güleçler Vinç

1978 yılında kurulmuş olan firmamız Bu yıldan beri vinç sektöründe hizmet vermektedir.Bu süreç içerisinde teknik bilgi birikimimizi; tecrübeli personelimizi daha iyiyi, daha güzeli, daha doğruyu bulmak için kullandık.

(1) İncele
Fatih Vinç

Fatih Vinç

1985 yılında Aydın Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

Fatih Vinç İletişim İçin Tıklayın!

(0) İncele
Çözümler Vinçler

Çözümler Vinç

Eskişehir Vinç Kiralama hizmetleri olarak kiralık vinç, sepetli vinç kiralama hizmetleri ile yanınızdayız.
Eskişehirde vinç kiralama sektöründe lider firma Firmamız, müşteri memnuniyetini esas kabul etmiştir.

(0) İncele
Can Lojistik Vinç

Can Lojistik Vinç Kiralama

Can Lojistik Vinç yılların verdiği tecrübesini bilgi birikimi, titiz çalışma anlayışı ve iş güvenliğine verdiği önem ile birleştirerek Eskişehir vinç sektöründe akıllara gelen ilk firma olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.

(2) İncele